Henk (Log je rot): Hey,leuk weer eens wat je te lezen.En volkomen terecht wat je weer uit je virtuele pen toverd.Vooral… Renesmurf (Gevallen kabinet): Ja, dat overweeg ik ook!
Mijn stem gaat altijd wel naar links, en nooit verloren.
Het is alleen… Renesmurf (Oud worden is nie…): Oud worden is wel leuk.
Aftakelen niet, maar ja, dat is nu eenmaal zo. Golden (Wat is het koud h…): Ik mis ook de zomer……zou zeggen weg met de katalysators,schoorstenen weer laten roken niets groene e… Renesmurf (No way geen Moske…): Als alleen de PVDA gehoor geeft, en als het dan ook nog gelukt is, dan lijkt rood me wel de juiste k… Renesmurf (Party time): Ik vind sneeuw wel mooi, dat mag van mij wel elke winter, en dat duurt tot maart!
Vooralsnog gefel…
Maandag 31 Maart 2008 at 9:34 pm
Na verbod op roken- , drank- is er nu ook een verbod eraan het komen over junkfoodreclame.
Dit reclameverbod is bedoeld om kinderen onder de 16 jaar te beschermen tegen de gevaren van junkfood. De nieuwe code wil onder andere de marketing van producten met veel vet, suiker en zout verbieden.
Is toch te gek voor woorden allemaal. Als ouder hoor je de kinderen te beschermen en ook op te voeden naar je eigen wensen of normen en waardes, en we worden langzaam steeds meer in de watten gelegd door overal een verbod op te leggen.
Ga eens goed beginnen mensen van het zo goed weet instituut want kinderen zijn heel wat uren per week op school en kantines overladen met junkfood. Begin daar eens de hand door de schappen te halen, en ze verwennen met een stuk fruit, normale broodjes, in plaats van een zak chips wat vetvrij is(LAYS). Laat de trekautomaten verdwijnen met mars, snikker en nog meer zoete troep.
Maar mogen we af en toe even genieten van een MAC reclame of BURGER KING.
Nou even mijn reklame, lekker kroketje van de FEBO
Vroegen me om deze verder te verspreiden, omdat de opbrengst naar goede doelen gaat, ben ik daar wel voor:) Natuurlijk met een leuke dag voor jong en oud!!
Donderdag 27 Maart 2008 at 12:00 am
Geen school, geen werk, lekker uitgeslapen, niet met me huiswerk begonnen, ben ook niet gaan sporten, zelfs geen eten gekookt, maar laten halen. Geen stofzuiger of wasknijper aangeraakt, afwasmachine lekker een rustdag gegeven.
Wat ik wel gedaan heb is een tentje in de kamer opgebouwd met me kleinzoon en dochter, gespeeld met de lego, geverfd met me vingers, graffiti geprobeerd op de laptop, veel koffie gedronken en de kat wel wat te eten gegeven.
Verder heb ik vanavond even als DJ gespeelt en heb de avond programma gevuld bij www.promootje.nl. Zat er helemaal lekker in(niet dus) en trok ik weer volle zalen met me ongelofelijke sexy stem(zucht) verzoekjeslijst helemaal afgewerkt met enkele onderbrekingen.
Door alle opwinding nog vermoeider dan een lange dag werken, en school erbij!!
Morgen??? Dat zien we dan wel weer!
Dinsdag 25 Maart 2008 at 11:12 pm
Ben nooit godswonder in strijken geweest, en had echt een broertje dood aan het gedoe!! Vooral in mijn begin huwelijks jaren stapelde het maar op tot ik na maanden alle moed verzamelde om te gaan strijken. Kocht voor mezelf meestal alles strijkvrij, maar manlief liep toch graag in een blouse. Kinderen kwamen en het stapelde steeds meer op, tot ergernis van me moeder die soms wel even kwam logeren en de taak op haar nam. Altijd de wijze raad, gelijk weg strijken dan heb je nooit veel volgde ik dan meestal maar een paar weken op, tot ik de brui er weer aan gaf. Tot ik begon te werken, kinderen naar school en langzaam dacht ik....moeders je hebt gelijk. Van uitstel kwam afstel en moest het aanvaarden. Elke week trouw alles weg strijken was veel beter dan maanden te vullen wat nog meer kreukels veroorzaakte. Zo begon ik met een ritme, en liet me strijkgoed niet langer dan een week liggen. Kasten geordend, en volle wasmaanden blijven uit!!!
Tot vandaag om 6 uur mijn wekker afliep om vroeg te beginnen met mijn werk. Had ochtend en avond dienst en zal een me schele ooghoek dat het strijkgoed weer naar me gluurde. Trok snel de deur achter me dicht en hoorde de stem van me moeder al weer in me oren toeteren. Begin met volle moed aan een beetje, voordat het een berg is. Ze had en heeft gelijk. Maar een smoes om te werken was weer even een leugentje om best wil. Tot ik vanmiddag uit me ochtenddienst thuis kwam. Snel die piepers jassen(zoals we dat hier zeggen), en met het eten beginnen, want had niet de hele dag nu, want moest weer vroeg met de avond dienst beginnen. Pakte een schone theedoek en handdoek en weer staarde de mand met strijkgoed me aan!!! Was de klos, ik ging strijken. Niks zou me nog tegen houden en begon met volle moed. Was bekaf, had gewerkt, korte nacht....wilde het liefst lekker op me luie gat zitten.
Toch begon ik aan het rotste klusje overhemden en besloot dan te gaan zitten voor een bak koffie, en verder te gaan. Ze gezegd en ook gedaan, tot ik toch even de stekker uit het stopcontact haalde, energie zuinig, en minder stroomverbruik zolang ik zat te genieten van de koffie. Rek me naar voren en voelde al langzaam die verrekte klote strijkbout in me arm smelten. GODVRE de GELUJENDE GODVRE.....daarom had ik een hekel aan strijken!!!!! Ik kan totaal niet met die dingen overweg. Is ook een CRIME voor een vrouw om zo iets nog te doen..... IK KAP ermee. Ga me man leren strijken hoor, of MAMMMMMMM wil jij nog een keer een weekendje komen slapen......
Kijk mams dit gebeurd er nou als ik gejaagd ga strijken, moet daar ook maanden voorbereiding voor hebben om het goed te laten verlopen... nu heb ik een dikke vette brandblaar....zielig he!
Zondag 23 Maart 2008 at 10:11 pm
Zal even mijn energie in het leren moeten gooien om mijn deelcertificaat te halen. Na een maand uit mijn proeftijd en het echte werk is begonnen. Weet wel dat er veel bij komt kijken, en dat het soms makkelijker lijkt dan het eigenlijk is. Wetten, normen en waarden, cultuurkennis, begrippenlijsten en nog meer van die shit. Normaal gaat alles volgens intu?tie, en doe je het gewoon op de juiste manier, maar om nu volgens protocollen te werken is toch wel anders. Ergonomisch werken kan in sommige situaties niet, maar je probeert je toch aan de richtlijnen te houden.
Na dit alles zal je waarschijnlijk toch weer je eigen manier van handelen gaan gebruiken, en zeker wat het beste is voor de cli?nten, ondanks je weet dat het voor jezelf zwaarder gaat worden.
Tijd zal het leren maar tot die tijd zit ik nog tot mei 2009 op school om het allemaal op de juiste manier te gaan doen!!
Vrijdag 21 Maart 2008 at 9:22 pm
door Zembla 'ontmaskerd'
Komen ze een beetje laat achter....dat Char gewoon een grote fantasie vermogen heeft, en gelooft in haar zelf dat de doden met haar praten....ernstige psychische aandoening ,schizofreen ofzo lijkt het op. Een afwijkende beleving van de werkelijkheid, en dan nog mensen met veel verdriet te laten denken dat hun dierbare het zo mooi hebben in de wereld wat hierna komt.
Dat mens moet behandeld worden voor, onlogische gedachtepatronen, wanen, hallucinaties en in wisselende mate emotionele, denk- en gedragsstoornissen.
Had vorig jaar al een boek gekocht van haar, en al snel vond ik dat ze op intuitie en mensenkennis achter namen kwam, en zo wist ze al snel iemand zo te manupuleren om steeds meer los te krijgen.Het contact maken met overleden (laat me niet lachen) .
Zo vertelt Yoeri van der Sman dat hij door de redactie werd uitgenodigd voor een screening.
In dat voorgesprek werden mij allemaal vragen gesteld", zo vertelt hij aan Zembla. ,,Char zei dingen over mijn overleden vader die helemaal niet klopten. Ik werd steeds chagrijniger en keek niet al te vriendelijk meer. Vervolgens werd Yoeri helemaal uit de uitzending geknipt...
Heerlijk zijn wij Nederlanders toch om iemand eerst jaren op tv te bekijken en later tot op de bodem uitzoeken hoe ze de boel flest!!!
Donderdag 20 Maart 2008 at 11:04 pm
Ik reed afgelopen nacht op de snelweg tamelijk gehaast want ik was moe en wilde naar huis.
Zie ik plots een geel mannetje langs de weg staan huilen, die mij gebaart te stoppen.
Ik stop, ga ernaartoe, en vraag wat eraan scheelt.
"Ik ben geel, kom van Venus, ben homofiel en heb honger...".
"Tja, " zeg ik, "ik kan je een boterham geven, maar verder kan ik je spijtig genoeg niet helpen".
Ik gaf hem een boterham en reed verder...
Even later zie ik langs de weg een rood mannetje staan huilen, wuivend of ik aub wil stoppen.
Min of meer tegen mijn zin stop ik en vraag wat eraan scheelt.
"Ik ben rood, kom van Mars, ben homofiel en heb dorst..."
Dus ik zeg tegen hem: "Ik kan je een blikje cola geven, maar verder kan ik je niet helpen".
Ik geef het mannetje een blikje cola en rij weer verder...
Kilometertje of 10 verder staat daar een groen mannetje midden op de weg.
Ik weet net op tijd te stoppen en vraag ge?rriteerd wat ie moet.
Ik ben groen, kom van pluto, ben homofiel, kettingroker en mijn sigaretten zijn op.
Boos zeg ik "Hier heb je een peuk, verder zoek je t maar uit !"
Staat er verderop een blauw mannetje langs de weg. Ook deze gebaart mij te stoppen.
Ondertussen behoorlijk kwaad stop ik weer, stap uit, ga naar het mannetje toe, en roep:
"ZO BLAUWE HOMO, VAN WAT VOOR KUTPLANEET KOM JIJ, EN WAT WIL JE VAN ME HEBBEN!!??".
Waarop het mannetje antwoordt:
Dinsdag 18 Maart 2008 at 9:39 pm
De oude Mustafa leeft al meer dan 40 jaar in New York.
Hij wil graag in zijn tuin aardappelen planten, maar hij is alleen en oud
en zijn zoon leeft in Irak. Hij schrijft een e-mail aan zijn zoon:
'Lieve Ahmed. Ik ben erg verdrietig omdat ik in mijn tuin geen aardappelen
kan planten.
Ik weet zeker dat jij me had geholpen de tuin om te spitten, als je hier was
geweest.
Ik hou van je. Je Vader'
De zoon schrijft meteen terug:
'Lieve Vader. Raak alsjeblieft niets in de tuin aan!
Ik heb daar namelijk 'het spul' verstopt. Ik hou ook van jou. Ahmed'
Nog geen 2 uur later staan de US Army, de Mariniers, de FBI en de CIA voor het huis
van de oude man. Ze spitten de tuin spade voor spade om, zoeken iedere
millimeter af,
maar vinden niks. Teleurgesteld gaan ze weer weg.
Dezelfde avond nog krijgt de oude man een e-mail van zijn zoon:
'Lieve Vader. Hoogstwaarschijnlijk is de tuin nu helemaal omgespit en kan je aardappelen planten.
Meer kon ik op deze afstand niet voor je doen.
Ik hou van je. Ahmed'
Zondag 16 Maart 2008 at 1:56 pm
Helaas vandaag geen preek van onze pastor. Zou eerst vandaag na een familielid gaan, maar bleek wat tussen zijn gekomen, toen wilde ik gaan sporten maar was me schoenen vergeten op me vakantie adres. Openlucht museum daar is het weer nu niet zo geschikt voor, aangezien ik mijn papaplu had uitgeleent aan de buren. Dierentuin zou de oplossing kunnen bieden, maar heb mijn abonnement kaart in de jas laten zitten, die nu bij de stomerij ligt. Film kijken , maar de tv liet het afweten na 15 jaar!! Stofzuigen mag niet, zeker niet op zondag RUSTDAG.
Kan ook wel even rust gebruiken na een week van korte nachten en lange dagen...want vanavond weer werken. Ik ga lekker niksen!
Vrijdag 14 Maart 2008 at 10:45 pm
Volgens mij lukt het me wel om een boek te gaan schrijven, wil natuurlijk niet zeggen dat iemand dat nog wil lezen. Maar goed, we gaan eerst maar eens met een basis beginnen. Bedenk eerst een verhaal...in grove lijnen dan. In welke tijd het zich afspeelt en waar.
Dat stuk bleef ik dus al in hangen. Kan het ook over de familie hebben, maar dan moet ik gelijk aan een drama denken. Kinderverhaal misschien, kan goed begin zijn. Kan de kosten er gelijk uit halen wat ze me in die jaren werkelijk gekost hebben!! Kinderen is een storm in je bankrekening, had een eigen auto, huis, vakantiehuis en 2 keer per jaar op de Bahamas kunnen liggen. Praat ik nog niet eens over me uren slaap gebrek!! HAAT KINDEREN!!!
Geen kinderboek. Misschien kan ik het over me schoonfamilie hebben, was altijd al spraakstof genoeg daar ,dat je zelfs onbewust zonder dat je er mee in aanraking kwam toch het gesprek van de dag kon wezen, maar dan zou me boek meer op SF lijken.
Simba onze kat...zou natuurlijk zijn gedachtespinsel kunnen gaan beschrijven over zijn 10 jarige leeftijdsfase, maar helaas is onze oude boskater een trauma voor vele zeldzame vogelsoorten, en wil ik het risico niet lopen dat straks milieu activisten aan de deur staan.
Mijn boek moet spanning geven, actie en angstaanjagende dialogen. Zal het een levensecht verhaal van maken en begin met het volgende.
Er was eens Afgezaagd.... opnieuw Toevallig was mijn vriend jaren geleden betrokken geweest bij een overval . Aangemoedigd door wat jeugdvrienden om extra geld te verdienen. Bij de overval was hij gewond geraakt door een beveiliging agent die specifiek methodisch aan het werk was gegaan. De aanzienlijke personen die erbij betrokken waren en de enorme publiciteit die de pers eraan gegeven heeft was volgens hem uitgeroeid als een media hype. ......
Nou een begin is er of moet zelf morgen de helft van de buurt uitmoorden , als ik dan opgepakt wordt, tijd genoeg om een boek te schrijven, en heb zeker een goed onderwerp!!!
Zucht......ik was bijna begonnen om een boek te schrijven.
Donderdag 13 Maart 2008 at 9:43 pm
Vandaag had ik eindelijk alle moed uit de kast gehaald en begonnen aan eindeloze gezeik van alle papier werk. Daarin ben ik niet zo gedreven en heb ook echt een hekel aan dat soort dingen. Merk dat niks me meer stress kan bezorgen dan belastingaangifte...en alles wat er bij kom kijken. Ordenen doe ik wel, en heb zo voor elk ding een handige map en simpel om iets terug te vinden, maar om het een geheel van samenstelling te krijgen voor aangifte is dan een stress gebeuren. Jaaropgaven, rekeningen, zorgkosten en al dat soort shit moet allemaal in een mapje komen om je aangifte goed te voltooien.
Dan kom je nog voor verrassingen te staan als je goed gaat lezen, en bekijken. Bankrekeningen...en zie je dat veel nutteloos is om nog te behouden omdat je er niks aan doen. Clublidmaatschappen, donaties, goede doelen, dubbele verzekeringen. Vandaag eind gemaakt en met doel om eens flink te bezuinigen in onze uitgave.
Veel schrijfwerk, telefoongesprekken en mailtjes heb ik toch een flinke bezuiniging ingevoerd.
Met dank aan me broer Harmen.....die mijn belastingwerk heeft afgerond ga ik dit jaar daarmee lekker naar de Amerika, sorry goede doelen, dit jaar ben ik het goede doel zelf.
Woensdag 12 Maart 2008 at 10:30 pm
Ik was van het weekend even in de stad en daar is best iets vervelends voorgevallen.
Ik zat even op een terrasje en daar zaten 2 kerels de hele tijd te loeren. Ben normaal niet bang uit gevallen, maar hun ogen blijven me achtervolgen....Steeds als ik even keek waren hun donkere ogen weer op me gericht. Ben er toch maar even naar toegelopen en
ik heb hen direct duidelijk gemaakt dat ik daar niet van was gediend (je weet wel hoe ik dan kan kijken...).
Maar na een tijdje kwamen ze bij me zitten en lieten me niet meer met rust. Zei al een paar keer rot op man, ga je moeder vervelen, maar liep op niks uit. Bel de politie, en maak snel even een kiekje van hun...
Heel irritant! Je weet wel hoe dat soort mannen zijn!
Uiteindelijk heb ik gewoon gezegd dat ik al "bezet" ben en dat ik absoluut niet in hen ge?nteresseerd was. Was getrouwd en zat niet op zoiets te wachten....kerels nog meer bah...heb er aan een al de handen vol!!!
Als bijlage een foto van de heren, voor het geval dat ze bij jou in de buurt komen, wees gewaarschuwd!!!!!!!
Verzeilde zopas al googlend en surfend op je weblog en las je stille verlangen naar zomer en zon...
Moest wel even lachen, want ik zit hier topless op het terras van een hotel in Australi?!
Lekker genieten van zon, zee, zand...
Straks weer gaan zonnen op het strand!
Ik laat je even meegenieten... Enjoy!
caro
Nou Caro als je dit leest, leuk dat je me mailde, en hoop dat je nog heel veel zal genieten van de heerlijke zon....
Ben echt jaloers, want hier is het regenachtig, koud en donker!!!
Maandag 10 Maart 2008 at 9:30 pm
Jaren geleden...toen ik nog rimpelloos was, donker van haar, spierwitte tanden, en een figuur als Miss Holland had ging ik wel eens stappen op de bekende plek in Arnhem, de Korenmarkt. Was nog jong en kwam niet overal in omdat me leeftijd nog niet was, wat het hoorde te zijn. Legitimatieplicht kende we nog niet, en je werd dan maar geschat. Met veel make-up en haren sterk in de lak, hoge hakken(geen echte liefde) lukte het me toch wel om sommige tenten in wandelen. Langzaam wordt je dan gezien als vast meubilair als je vaker langs komt, maar moeder en paps lieten het niet altijd toe. Me broers moesten dan wel mee, geen haar op hun hoofd die daar aan zou denken dat ik alleen mocht. Gelukkig had me vader al een brede grens van haar lijn en ontglipte ik nog wel eens met een smoes het huis uit.
Mijn middelste broer ging dan ook regelmatig, en verzocht me dan om zijn haren te doen. Futloos haar moet je maar aan denken, en met veel lak, f?hn en krul werk hadden we na een uur toch redelijk resultaat en kon hij voor de dag komen, alleen als ik dan met hem mee mocht. Vaak een probleem, want wie wil er nu op zijn 14 jarige zus passen, en ook kunnen versieren. Vaak dachten ze ook dat ik dan bij hem hoorde, als vriendin!! De zaken veranderde toen hij zelf een vriendin kreeg en mocht steeds vaker mee.
Tot er op een avond hij een buurjongen van zijn vriendin mee nam, en ik ook daar aanwezig was. Echte feestbeest als ik al was, en altijd zin had om te dansen, was de stemming er al snel in. Tot Willem(de buurjongen van mijn broers vriendin) me om te dansen vroeg. Totaal geen aantrekkingskracht voelde ik, en ook geen vlinders in de buik maar dansen kon ik met iedereen. Terwijl we op de dansvloer staan begon hij vragen te stellen, maar door het harde muziek was het soms niet eruit te halen wat hij zei. Wilde niet als een dom kind overkomen door steeds HE te zeggen en uit beleefdheid zei ik soms ja en nee. Ging goed, leek de indruk te wekken dat zijn verhalen werden gehoord.
Wist ik veel wat hij allemaal lulde, dansen daar kwam ik voor.
Tot de muziek oversloeg in een langzame slowdans....weer een vraag waarop ik weer heel boeiend ja op zei.....op dat moment stond ik helemaal verstijft, en voordat ik het in de gaten had voelde ik zijn tong al in me mond ....gatvre bah smerig wat deed hij. Direct dacht ik, wat heeft hij gezegd, wat heb ik gedaan........had bevestigd dat ik verkering wilde met iemand waar ik helemaal niet voor viel!!! Mijn god goede hemel, jakkes wat nu!!!
Moest het maar even aankijken en misschien was ik te snel van oordelen, en begon ook hem een kans te geven. Hij was wel aardig, lief , teder en zorgzaam. Alles wat perfect was voor een leuke relatie. Juist net in die tijd dat ik al gek op iemand anders was...alleen was nog niet voor mij bekend als het wederzijds was. Weken vlogen voorbij en langzaam begon ik te merken dat ik me steeds meer ergerde aan hem, en ik meer vlinders had voor die anderen. Tot ik op een avond hem vertelde dat de verkering een mis communicatie was van mij kant, en niet verliefd was op hem.....maar dat me liefde voor iemand anders was. Hij had het al begrepen.....en dezelfde avond kreeg ik verkering met nu mijn MAN.....nu 28 jaar geleden.
Zaterdag 08 Maart 2008 at 8:45 pm
De zomer komt er weer aan, nog even en we lopen allen weer in badpak of bikini...dus we gaan weer massaal trainen om weer goed voor de dag te komen. Hierbij wat oefeningen!
Vrijdag 07 Maart 2008 at 10:58 pm
Waar je vroeger je tong kapot likte bij het inplakken van honderden zegeltje en je je een RSI-duim knipte om allerlei spaarpunten van verpakkingen te verwijderen sta je vandaag de dag met handenvol plastic spaar-cards bij de kassa zoals de Airmilespas, de Rocks-pas, de Bonuspas, de kluscard, de kappercard, de kledingwinkelcard en noem ze allemaal maar op. Lang leve de spaarsystemen waarmee je voor kortingen spaart of waarmee kortingen direct in mindering gebracht worden op het aankoopbedrag.
Meedoen aan zo?n spaarsysteem kan echter niet zomaar, daar moet je wel wat voor doen!!
Ook de bedrijven die achter deze vernuftige spaarsystemen schuilen zijn namelijk verwoede spaarders en verzamelaars. Ze verzamelen persoonlijke gegevens van hun trouwe klanten! Het werkt eigenlijk als volgt: ben jij bereid om een aantal persoonlijke gegevens af te staan aan het bedrijf dat een spaarsysteem aanbiedt dan krijg je in ruil voor je gegevens een pasje waarmee je lekker makkelijk kunt sparen voor korting. Vervolgens wordt op basis van de kassabon waar de spaaractie slim aan verbonden zit geregistreerd en vastgelegd wat je aankoopgedrag is.
En we pikken het allemaal! We willen per slot van rekening geen cent teveel betalen, kom maar op met die pas! En wat geeft het als je naast adresgegevens ook je persoonlijke voorkeuren over van alles en nog wat, je bankrekeningnummers, je gezinssamenstelling, het opleidingsniveau van je hele gezin, het merk van je auto, je favoriete deodorant, etc., etc. moet invullen? Waarom zou je eigenlijk niet meteen ook je netto jaarsalaris, een overzicht van je medische geschiedenis, je sexuele voorkeur en je favoriete standje en je maandelijkse hypotheeklast invullen? Niks mis mee toch?
Misschien dat we over enkele jaren niet eens meer de belastingdienst tot het uiterste hoeven drijven met het online invullen met digid, maar dat enkel alle kaartjes precies kan registreren wat onze inkomen en uitgaven. Niet meer kunnen kopen zonder pas. Tot nu toe zijn al mijn kaartjes nog steeds van JANSEN, want zo heten er zoveel!!!
Woensdag 05 Maart 2008 at 9:13 pm
Seks is gezond
Je moet ff de tijd nemen om dit te lezen... werkelijk hilarisch!
Zorg er ook voor dat je de waarschuwing onderaan ook leest!
Wist je dat.... je het aan iemands gezicht kan zien of die persoon seksueel actief is of niet?
Seks is een natuurlijke schoonheidsbehandeling. Wetenschappelijke onderzoeken hebben uitgewezen dat wanneer vrouwen seksueel actief zijn, ze meer van het hormoon oestrogeen aanmaken. Dit hormoon zorgt dat je vachtje zal glanzen en 't maakt je huid gladder.
1. Een hoop vrijen kan je verstopte neus vrij maken. Seks is een natuurlijke antihistamine. Het kan helpen astma en hooikoorts te overwinnen.
2. Zachte ontspannende vrijages verminderen de kans op problemen als dermatitis, huiduitslag en blaasjes. Het geproduceerde zweet maakt je pori?n schoon en doet je huid glimmen.
3. Het bedrijven van de liefde kan alle overtollige calorie?n verbranden, die je tijdens dat romantische diner hebt verzameld.
4. Seks is een van de meest veilige sporten. Het rekt en strekt al je spieren in je lichaam. Het is leuker dan 20 banen zwemmen en je hebt er geen speciale gympies voor nodig!
5. Seks is een instant oplossing voor een milde depressie. Het laat endorfine los in je bloedbaan, wat je weer een gelukkig gevoel geeft.
6. Hoe meer seks je hebt, hoe meer seks je aangeboden zal worden. Een seksueel actief lichaam geeft grote hoeveelheden af van de chemische stof feromonen. Deze subtiele seksparfum maakt het tegenovergestelde geslacht seks-gek.
7. Seks is het meest veilige rustgevende middel ter wereld. Het is 10 keer meer effectief dan valium.
8. Kissing each day will keep the dentist away. Zoenen moedigt speeksel aan om etensresten van je tanden te verwijderen en de zuurtegraad van het zuur wat cari?s veroorzaakt te verlagen. Dat voorkomt weer een ophoping van tandplak.
9. Seks laat echt je hoofdpijn verdwijnen. Een vrijpartij kan zo de spanning losmaken die de vernauwing in bloedvaatjes van de hersenen veroorzaakt.
Deze boodschap is je gestuurd voor veel geluk in je seksleven. "Het hitsige seks feetje" zal je binnen 4 dagen dat je het bericht hebt ontvangen opzoeken, in ruil daarvoor moet je dit bericht doorsturen.
Als je het niet doet zul je voor de rest van je leven nooit meer goeie seks ontvangen. Uiteindelijk zul je een celibaat leven leiden en je geslachtsdelen zullen eerst rotten en er daarna afvallen.
Nee, dit is geen grapje! (zeggen ze dan)
Stuur kopietjes naar je vrienden, want niet iedereen is ervan op de hoogte. (wat ik dan natuurlijk niet doorstuur maar gewoon lekker log)
Stuur geen geld, gezien je geen prijskaartje aan het lot van je geslachtsdelen kan hangen. Deze boodschap moet binnen 96 uur doorgestuurd zijn.
Stuur 10 kopietjes en wacht af wat er binnen 4 dagen met je zal gebeuren...
Normaal stuur ik dit soort dingen nooit door dus log het maar, maar ik wil natuurlijk niet het risico lopen nooit meer goeie sex te ontvangen hahahahaha (What the Fuck)
Dinsdag 04 Maart 2008 at 5:14 pm
Ben je geboren v??r 1978?
Verder lezen
N? 1978 geboren:
OPHOEPELEN..
DIT BEGRIJP JE TOCH NIET!
Hoe is het in vredesnaam mogelijk dat wij als geborenen in de
50-er/60-er/70-er jaren, nog leven..!?
Volgens de theorie?n
anno 2008
zouden we toch al lang dood moeten zijn?
Waarom?
Lezen Maar!!
Wij zaten in auto?s zonder veiligheidsstoeltjes, gordel of airbag.
Onze bedden en speelgoed waren geschilderd met verf vol lood en cadmium.
Boven aan een trap was geen hekje;
wie te ver ging kukelde naar beneden.
Als je wakker werd in bed hoorde niemand dat, en als er echt iets was moest je hard schreeuwen voordat je ouders het merkten.
Flessen met gevaarlijke stoffen en alle apotheekflessen konden we gewoon met onze handjes en beperkte motoriek openen.
Poorten en deuren gingen gewoon dicht en als je met je vingers er tussen zat waren ze weg.
Op de fiets zat je achterop met je kont op de bagagedrager en probeerde je je vast te houden aan de schroefveren van het zadel voor je.
Een helm hadden ze nog niet eens op een bromfiets, laat staan op een fiets.
Water dronken we uit de kraan, niet uit een fles.
Kleur en smaakstoffen moeten ook toen al bestaan hebben, want zo rood, groen of geel als die limonade toen was, zie ik ze nu echt niet meer.
Een kauwgom legde je ?s avonds op het nachtkastje en stak je ?s morgens weer in je mond.
Op school hadden ze maar ??n maat bank en met zo'n heerlijk gevaarlijke klep eraan.
Schoenen waren meestal al ingedragen door broer, zus, neef of zo, en ook je fiets was of te groot of te klein.
Een fiets had geen versnellingen en als een band kapot was leerde je vader je zo snel mogelijk om hem zelf te plakken.
We gingen 's morgens weg van huis en we kwamen terug als de straatverlichting aan ging.
Niemand wist in de tussentijd waar we waren en we hadden geen GSM mee!
Het bos of een park was een plek om te spelen en geen vieze mannetjesverzamelplek.
Als we naar een vriendje gingen, liep je er gewoon naar toe, je hoefde niet aan te bellen en ook geen afspraak te maken. Er ging ook geen volwassene met je mee.
Wij aten ook al koekjes en kregen brood met veel boter en werden toch niet dik.
We dronken uit dezelfde fles als onze vrienden en niemand werd er ziek van.
Wij hadden geen playstation, nintendo, X-box, 64 televisiezenders, videofilms, dvd, surround sound, eigen televisies, computer of internet. Wij hadden vrienden!
De televisiezender begon pas om18.00 uur. Dan kwam een uurtje wat leuks voor kinderen en oh wee als je daarna durfde op te staan om op een knopje van een andere zender te duwen (die zaten aan het toestel vast).
Pa bepaalde wat en hoe lang je daarna nog keek.
We hebben ons gesneden, botten gebroken, tanden uitgevallen en hier werd niemand voor naar de rechter gesleept. Dat waren gewoon ongelukken en soms kreeg je er ook nog zelf een extra pak slaag voor.
Wij vochten en sloegen elkaar soms groen en blauw, er was geen volwassene die zich er druk over maakte, laat staan dat je een lieveheersbeestje op je jas knoopte.
Pedagogisch verantwoord speelgoed maakten we zelf; met stokken sloegen we naar ballen, we bouwden zeepkisten en merkten onder aan de berg dat we de rem vergeten waren.
We voetbalden op straat, en alleen wie goed was mocht mee doen; wie niet goed genoeg was moest maar blijven kijken en leren omgaan met teleurstellingen.
Op school zaten ook domme kinderen.
Zij gingen en kwamen op dezelfde tijd als wij en kregen de zelfde lessen.
Zij deden soms een klas nog een jaar en daarover waren ook geen discussies op ouderavonden.
De Meester had altijd gelijk.
We smeerden onze boterhammen zelf, met een grote mensen mes, en als je ze vergeten was kon je op school niets kopen! Als je de korst niet at had je een beetje meer honger de rest van de dag.
Wij gingen met de fiets naar school, helemaal zelf, ook in de winter!
Als je moeder aan de huisdeur naar je zwaaide was je een watje!
Als je problemen veroorzaakt had waren je ouders het eens met de politie.
Ze kwamen wel om je te halen, maar niet om je er uit te lullen.
Onze daden hadden consequenties.
Dat was duidelijk en je kon je niet verstoppen.
Wij hadden vrijheid, mislukkingen, succes en verantwoordelijkheid.
We hebben moeten leren er mee om te gaan.
Onze generatie heeft veel mensen voortgebracht die problemen kunnen oplossen, innovatief bezig zijn en daarbij risico durven nemen en instaan voor de gevolgen.
Hoor jij ook daar bij?
GEFELICITEERD!
WIJ WAREN HELDEN!
Geboren na 1978?
STRONT EIGENWIJS.. EN TOCH DOORLEZEN HE !?
NU WEET JIJ..
ZACHT WATTENKIND !
OOK WEER EENS WAT HELDEN ZIJN !
Maandag 03 Maart 2008 at 9:19 pm
Sinds een paar weken ben ik met mijn andere werkzaamheden begonnen. Heel anders dan voorheen, maar gelukkig heb ik een goeie mentor die me overal wel doorheen sleept. Niks is teveel en begeleid me toch wel goed. Wennen aan het hectische gedoe, en zeker in me normale leven. Andere tijden werken, andere handelingen, en zeker meer lichamelijk werk. Dat merkte ik ook wel goed de eerste dagen dat me conditie toch niet meer zo van de vlotte is. Tijd om stappen te ondernemen en ga weer elke week de sport school bezoeken.
Conditie leek aardig goed dacht ik, maar na vele trappen(lift trauma) lange gangen is het me toch wel duidelijk geworden dat me spieren extra oefeningen nodig heeft. Ben al begonnen met me ochtend gymnastiek. Stap me bed uit, rek me uit, draai me heup even naar links en dan naar rechts, neem de trap naar beneden, in een iets snellere tempo. Ga naar de wc, met een kniebuiging en heupdraaiing daal ik naar de wc. Maak bij afsluiting een zelfde tegenover gestelde beweging. Loop naar de badkamer nu(in plaats de wc fontein) was me handen. Rek me lichaam uit voor de handdoek en sluit de deur. Richting keuken rek ik me nogmaals om de koffie te pakken, en in de zelfde beweging probeer ik een kopje te pakken. Omdat ik nu wat conditie aan het opbouwen ben, geef ik de mede bewoners ook een bakkie.
Zo probeer ik dit dagelijks te herhalen en met een steuntje in me rug van de sportschool, zal het zeker snel op niveau komen..... nu nog oppassen voor tennisarmen en sportblessures.
Zondag 02 Maart 2008 at 8:28 pm
Ik had eind van de week een afspraak bij de gynaecoloog.
Vroeg in de ochtend kreeg ik een telefoontje van de assistente, dat er een
afzegging was en of het me schikte al om 9.30.
Ik zei euhhh ja.
Ik had net alle gezinsleden naar school en werk gestuurd, toen ik zag dat het al 8.45 uur was.
Ik had 15 minuten nodig om bij de praktijk te komen, dus ik had niet veel tijd meer.
Zoals alle vrouwen, ben ik erg op de hygi?ne, vooral bij een bezoek aan de gynaecoloog, maar nu had ik echt geen tijd meer voor een uitgebreide wasbeurt.
Ik rende de trap op, gooide m'n nachtpon in de hoek en ren naar beneden de badkamer in, maakte het washandje,wat op de rand van de bad lag, nat en haalde het snel door m'n "onderkant".
Ik gooide het washandje in de wasmand, trok snel iets aan, sprong op de scooter en race naar de dokter.
Meld me even en neem plaats in de wachtkamer.
Moest wel even wachten voordat ik opgeroepen werd
Aangezien ik de routine wel kende, sprong ik op de tafel, keek naar de muur aan de andere kant en wenste dat ik in Parijs was of ergens..... duizenden km verder weg in een paradijselijke omgeving.
Ik was een beetje verbaasd toen de dokter zei: "Jeetje, we hebben wel extra moeite gedaan vandaag "
Ik gaf geen antwoord. Toen ik buiten kwam slaakte ik een zucht van opluchting en ging naar huis .
De rest van de dag was ook routine : boodschappen, schoonmaken en eten koken
Mijn 22 jarige dochter komt thuis en loopt naar de badkamer, toen ze ineens uit de badkamer riep : "Mam, waar is mijn washandje?" Ik zei dat ze een nieuwe moest pakken.
"Neeee!!!"schreeuwde ze. Ik moet die hebben die hier op de rand van het bad lag.
Zaterdag 01 Maart 2008 at 9:46 pm
Nee ben niet in de memo pauze oma!
nee heb geen spijt dat ik veranderd ben van baan.
Nee heb geen laserbehandeling gedaan en draag nog steeds een brilletje als me lenzen er niet in zitten.
Nee, mijn broer heeft geen schuld meer bij me, maar vandaag betaald.(bedankt nog voor de rente)
Nee, heb nog niet geleerd of een leer boek doorgelezen deze week.
Nee, heb ook nog steeds niet gebeld voor auto rijlessen.
Nee, heb ook niet gesport deze week, ben te druk(goeie smoes)
Nee, heb idols niet gevolgd, maar hou wel een beetje de stand van zaken bij.
Nee, mijn schoonmoeder is niet verhuist, en woont nog steeds naarst me.
Nee, heb geen tas meer gekocht sinds 3 maanden(ben aan afkicken)
Nee, ook geen laarzen(alhoewel wel sportschoenen)
Nee, me moeder is niet van de aardbodem verdwenen van internet, maar haar woonkamer is geschilderd, dus alles afgekoppeld.
Nee, kan morgen niet naar de kerk, want moet werken(god vergeeft het me)
Nee ik ga geen soep eten bij me ouders morgen, want hun huiskamer is leeg gepakt.
Nee, ik maak het dus niet te laat, want moet om 6 uur opstaan.
Nee, ik heb nog geen belastingaangiften gedaan, twijfel nog aan de situatie waarin ze verkeren.
Nee, wist niks beters te schrijven, vandaar dit gedoe
Linkdump
» Ik ben benieuwd.
Ik ben benieuwd.
Ik wil jou beter leren kennen...............
Wie doet er mee ?
Welkom bij de 2008 versie van: Het leren kennen van je vrienden van Hyves.
Het is de bedoeling dat je dit emailtje kopieert en plakt in een nieuwe email (dus niet forwarden, doorsturen).
Verander alle antwoorden, zodat ze op jou slaan, en stuur hem naar je vrienden (ook naar mij) zet je naam bij onderwerp.
Het doel hiervan is dat je je vrienden van Hyves nog beter leert kennen.
1. Hoe laat ben je vanmorgen opgestaan?
10.00 uur, had een vrije verdiende dag
2. Diamanten of parels?
allebei niet
3. Wat is de laatste film die je gezien hebt?
Knight rider
4. Wat heb je vanmorgen gegeten?
Een broodje pindakaas
5. Wat is je offici?le naam?
Brigitte Brugman
6. Wat is je 2e naam?
Wie ik nee hoor 1 is genoeg
7. Wat eet je het liefst?
Sla, en wokgroente
8. Wat vind je niet lekker?
Alle stampotten?.
9. Wat is je lieveling pannenkoek?
Heb ik niet gatvre
10. Wat is je favoriete CD op het moment?
Tina Turner
11. Wat voor auto heb je?
Mag ik eerst me rijbewijs halen??
12. Favoriet Broodje?
Broodje kaas
13. Wat voor personen heb je een hekel aan?
Leugenaars, roddellaars, opscheppers kan zo nog wel even doorgaan
14. Wat draag je het liefst?
Pyjama met voetjes eraan
15. Waar ga je het liefst naar toe met vakantie?
Verwegniestan
16.wat is je favoriet kleding merk?
Heb ik die dan???
17. Waar wil je je oude dag doormaken?
Bejaardenhuis gevuld met oude kerels
18. Favoriete deel van de dag?
Ochtend
19. Waar ben je geboren?
Onder de brug
20. Waar heb je allemaal gewoond?
Arnhem(zuid) Klarendal Sonsbeek, Klarendal
21. Naar welke sport kijk je het liefst?
Basketbal
22. Wie zal dit niet terugsturen?
Mijn vijanden
23. Wie zal hem als eerste terug sturen?
Mezelf, forward even gewoon
24. Coca Cola of Pepsi?
Coca Cola
25 Ajax of Feyenoord
Vitesse geel en zwart zijn onze kleuren
26. Ben je een dag- of nachtpersoon?
Dag als ik nacht goed slaap, nacht als ik dag slaap
27. Pedicure of Manicure?
No WAY
2. 28. Nog nieuws, dat je met iedereen wilt delen?
JAAAA BEN DJ
29. Wat wilde je worden toen je klein was?
HEEL OUD
30. Wat is je beste herinnering van toen je klein was?
Dat ik naar school mocht!!!Wilde leren lezen
31. Piercing?
Doet auw, ben heel op de wereld gekomen, ga er heel vanaf
32. Wel eens naar Afrika geweest?
Regelmatig
33. Ooit een auto ongeluk gehad?
Alleen als ik zelf rij gebeurd dat wel!!!
34. Favoriete dag van de week?
Zondag dan ga ik naar de kerk
3. 35.Favoriete restaurant?
Mac Donald is dat ook goed?
36. Favoriete Bloem?
Roos
37. Favoriete ijs smaak
Yoghurt
4. 38.Favoriet fast food restaurant?
MAC MAC MAC
39. Hoeveel keer rijexamen gedaan?
1 keer
40. In welke winkel wil je al je geld uitgeven?
Media MARKT wil nog zo?n plat scherm op me slaapkamer
5. 41. Bedtijd?
Altijd te laat, maar probeer 11 uur erin te liggen.
42. Van wie ben je het meest benieuwd naar de antwoorden?
Mijn moeder
43. Laatste personen met wie je uit eten bent geweest?
Jose, Marko, Teun Naomi
44. Waar zit je op dit moment naar te luisteren?
Mezelf?.boeiend joh
45. Wat is je favoriete kleur?
Pimpelpaars met een rood randje
46. Hoeveel tattoos heb je?
Doet ook auw
47. Naar hoeveel mensen stuur je dit?
Ik zet het gewoon op me website, dan weten ze weer hoe vaag ik ben, lees even op www.battlestreet.nl
Hoop dat je 'm ingevuld en terugstuur,
Geen reacties |
¶